Julia Wieniawa zamknęła biznes. Miała inną wizję.

Niespełna 23-letnia Julia Wieniawa (urodziła się 23 grudnia 1988 r.) to nie tylko rozchwytywana aktorka, ale i businesswoman.

Na swoim instagramowym profilu, gdzie ma już 2 miliony obserwujących, promuje przeróżne marki – przede wszystkim modowe i kosmetyczne. Ponadto ma dwie własne firmy, jednak z jednej z nich właśnie zrezygnowała.

 

https://www.instagram.com/juliawieniawa/

 

Od dłuższego czasu Julia zachwala firmowane przez siebie stroje do ćwiczeń. Jest to jej własna marka o nazwie Lemiss. Druga firma Julii to Jusee Cosmetics. I właśnie z tą drugą aktorka zakończyła swoją przygodę. 

 

Jak miała powiedzieć, portalowi Pudelek, odsprzedała swoje udziały:

 

Nie jestem już częścią Jusee. Miałam zupełnie inną wizję prowadzenia tej firmy niż moi wspólnicy i z tego powodu sprzedałam swoje udziały.

 

To było ciekawe doświadczenie i niczego nie żałuję, ale w życiu kieruję się intuicją i sercem, więc jeśli czegoś nie czuję, po prostu tego nie robię.

 

Postanowiliśmy sprawdzić na stronie internetowej juseecosmetics.com, czy pojawiły się tam jakieś informacje na temat zmian w firmie. Co ciekawe, jednak, strona nie działa. Czyżby marka miała zniknąć z rynku?

 

>>>Kasia Cichopek wybrała się na koncert. Coś jednak poszło nie tak! [FOTO]

 

screen https://www.juseecosmetics.com/o-nas/