IZA MIKO pokazała jak w tani “sposób” POWIĘKSZYĆ swoje PIERSI! SZYDERCZYM filmikiem rozbawiła INTERNAUTÓW i dała prztyczka w nos silikonowym “POTWOROM”! (wideo)

Filmik jaki opublikowała Izabella Miko na swoim Instagramowym profilu rozbawił jej wielbicieli. Polska aktorka, która na stałe zamieszkuje w Stanach Zjednoczonych postanowiła pokazać, jak w prosty sposób “powiększyła” swoje piersi. Wykorzystała do tego skarpetki, za które zapłaciła niecałe dwa dolary. To nie pierwszy szalony pomysł na jaki wpadła. Kilka miesięcy temu opublikowała wideo, na którym okadzała sobie krocze.

 

 

Tym nagraniem Miko udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans i w przeciwieństwie do celebrytek, które mają implanty piersi  akceptuje swój biust, pomimo tego, że nie jest obfity. Wcześniej prowokowała fanów i dziennikarzy publikując zdjęcia w kreacjach z dużym dekoltem do tego, by myśleli, że naprawdę powiększyła swoje piersi. Tym wideo rozwiała wszelkie wątpliwości. Nie był to wcale efekt pracy chirurgów plastycznych, a pary skarpetek…

 

 

Wielbiciele aktorki spontanicznie zareagowali na nagranie i spodobał im się pomysł Miko. Na swoim Instagramie celebrytka napisała, że jest to jedyny i niezawodny sposób, a skarpety sprawdzają się lepiej niż drogie, silikonowe wkładki. Pod filmem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, a Internauci chwalą pomysłowość Izabelli.

źródła: youtube.com, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *