Doda i Cleo to prawdziwe psiapsi? Zobacz JAK spędziły wieczór!

Doda (właśc. Dorota Rabczewska)od czasu do czasu pokazuje relacje ze swoimi przyjaciółmi. Jednak aż do teraz nie było wśród nic Cleo (właśc.. Joanna Klepko).

Niedawno jednak panie wystąpiły razem z Marylą Rodowicz podczas Sylwestra. Wspólne zdjęcie piosenkarka podpisała w zabawny sposób, nawiązując do największych przebojów każdej z gwiazd:

 

Każde pokolenie ma swoją Dżage ,Małgośkę czy Słowianke 😈😈😈

– czytamy w poście.

 

Być może też właśnie podczas przygotowań do występu na Sylwestrze, między Dodą i Cleo zadzierzgnęła się nic sympatii. Teraz piosenkarki spotkały się i razem spędziły wieczór.

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Nie były to jednak czcze pogaduszki, a swego rodzaju szkolenie. Joanna Klepko miała rolę nauczycielki, a Dorota Rabczewska – uczennicy. Czego zatem dotyczyło spotkanie?

 

Otóż okazało się, że pasją Cleo jest sztuka makijażu. Podczas spotkania nie tylko malowała Dodę, ale też pokazała jej swoje tricki.

 

Sztuką makijażu interesuję się od czasu liceum. Zapraszałam wtedy koleżanki – malowałam, stylizowałam i robiłam foty. Mega przyjemnością było podzielić się z @dodaqueen zebraną przez lata wiedzą i moimi patentami na make up😍🔥❤️ taka modelka i uczennica to marzenie dla każdego #MUA
Zmalowałyśmy fajny make up, może kiedyś zmalujemy coś jeszcze 🤔❤️😎

– pisała Klepko po spotkaniu.

 

Wtórowała jej Rabczewska:

 

Kochani,nie wiem czy wiecie ale @cleo_don jest jedną z nielicznych artystek ,nawet śmiem twierdzić że jedyną ,która SAMA maluje się na teledyski ,na czerwone dywany oraz na estradę😳dziś mnie odwiedziła i nauczyła mnie swoich trików❤️🙋‍♀️jak Wam się podoba?

 

Może faktycznie panie “zmalują” coś jeszcze razem? 🙂

Makijaż to nie jedyny talentCleo. Zobacz CO zrobiła swoim tancerkom?!

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

 

https://www.instagram.com/p/CnkZaLir7Vo/

 

https://www.instagram.com/p/Cnj59xHNJ-p/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.