DOBRA WIADOMOŚĆ dla FANÓW “M jak miłość”! Po CZTERECH latach NIEOBECNOŚCI wraca lubiana postać!

Serial “M jak miłość” jest już 18 lat na antenie, a nadal nie traci na popularności. Widzowie są mu wierni, ale aktorzy coraz częściej decydują się na rozstanie z serialem. Okazuje się, że produkcja zdecydowała się na powrót jednej z postaci, czym zapewne ucieszy swoich fanów. Po czterech latach nieobecności na plan wraca Monika Krzywkowska.

 

Aktorka grała w serialu w 2013-2014 roku Jolantę Kaczmarek. Była to postać związana z wątkiem Andrzeja Budzyńskiego. Jola była też kuzynka Wernera (Jacka Kopczyńskiego). Była ona szefową wtedy męża Marty Budzyńskiej. Jak wiadomo wszystko od tej pory się zmieniło w fabule tasiemca.

 

Produkcja odezwała się do managera aktorki i zapytała o ewentualny powrót. Aktorkę ta informacja bardzo ucieszyła, co wyraziła też w komentarzu dla “Faktu”:

 

“To bardzo miłe zaskoczenie, że ten wątek jest jeszcze do wykorzystania. Jakiś czas temu produkcja serialu odezwała się do agencji, która się mną opiekuje i zapytano czy mam czas, by wrócić na plan. Odpowiedziałam, że chętnie! Bardzo się cieszę, że wracam do ukochanego serialu Polaków”.

 

 

Krzywkowska wygrała walkę z rakiem skóry – czerniakiem i chce teraz nadrobić czas, który zabrała jej choroba. Zagra nie tylko w serialu tvp 2 , ale wystąpi też w nagrodzonym Telekamerą produkcji tvn – w “Diagnozie”.

 

Pamiętacie wątek Moniki? Lubicie jej postać w serialu?

 

powrót do M jak miłość

źródło: fakt.pl, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *