Co za WSTYD! SKANDAL na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich z udziałem POLSKICH DZIENNIKARZY… Chcieli oszukać organizatorów?

Olimpiada w Pjongczangu to niezwykle chętnie oglądane wydarzenie. Dziennikarze, którzy tam przebywają mają na swoich barkach wielką odpowiedzialność, aby móc relacjonować wszystko rzetelnie dla Polski. W Korei Południowej transmituje to wydarzenie TVP, która wysłała tam liczną ekipę – ponad 30 osób, w której skład wchodzą dziennikarze, techniczni, reporterzy, produkcja. Jak podaje “Fakt” niestety doszło do nieprzyjemnych wydarzeń z ich udziałem.

 

 

Ponoć cofnięto akredytacje dwóm członkom ekipy dziennikarskiej za to, że posługiwali się sfałszowanymi przepustkami wjazdowymi na obiekty sportowe. Biuro prasowe igrzysk olimpijskich było oburzone i za karę cofnęło akredytację dziennikarzowi i operatorowi kamery. Gazeta “Fakt” poprosiła o komentarz do tych doniesień na co oni odpowiedzieli, że akredytacje nie są cofnięte, a zawieszone do wyjaśnienia sprawy.

 

 

Niestety nikt więcej nie chciał komentować, co tak naprawdę wydarzyło się w Korei Południowej. Oczywiście obiecano, że po jej zakończeniu zostaną podane oficjalne informacje na ten temat. TVP nie chce komentować tego teraz, więc później tym bardziej zapomni o komentarzu do tej sprawy. “Taki mamy klimat…”

 

Igrzyska 2018, Kamil Stoch podium

źródło: Fakt, YouTube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *