Nowy partner Anny Głogowskiej to prawdziwy nerwus! Tak zachował się za kółkiem!

Anna Głogowska (44 l.) to tancerka i choreografka. Przez kilka sezonów występowała jako trenerka taneczna w programie “Taniec z Gwiazdami”. Z show związana była od 2005 do 2011 r. 

Wtedy też tancerka poznała Piotra Gąsowskiego, z którym przez wiele lat tworzyła parę. Z tego związku urodziła się córka Julia (ur. 3 czerwca 2007). Anna Głogowska i Gąsowski nie informowali o swoim rozstaniu, jednak już od kilku lat nie są ze sobą. Tymczasem w te święta kobieta pochwaliła się nową miłością.

 

https://www.instagram.com/annaglogowska_official/

 

Na świątecznym zdjęciu widzimy ją z mężczyzną o bujnej czuprynie. Jest to Fred Erik, który na instagramie opisuje się jako:

 

Muzyk/Artysta wprowadzi Cię w NOWY Styl. Ręcznie robione na 110% 😏 Więc podążaj za mną, aby uzyskać to, co najlepsze, bo na to zasługujesz! Ciesz się🤓✌🏿

 

Razem z nowym partnerem Głogowska wybrała się do Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem, gdzie tancerka miała brać udział w panelu dotyczącym korzyści wynikających z tańca.

Jednak w czasie podróży Fred Erik okazał się być prawdziwym nerwusem. Tancerka zamieściła jego zdjęcie z trasy i napisała:

 

A Ja myślałam , że to tylko my- Polacy „bywamy 🥴nerwowi” za kierownicą…😂😉😘

Ps. POZDRAWIAMY WSZYSTKICH KIEROWCÓW w trasie …❤️🚘

#wdrodze #dopracy #privetdriver #privetdancer #takeiteasy

 

Oby w innych sytuacjach nie był tak nerwowy!

 

https://www.instagram.com/annaglogowska_official/

 

https://www.instagram.com/p/CmyvxLxI7Xt/

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.