Agnieszka Włodarczyk poruszyła trudny temat. TO dzieje się na placach zabaw!

W lipcu 2021 r. Agnieszka Włodarczyk została mamą Milana. Obecnie więc chłopczyk ma półtora roku.

Wraz z narodzeniem syna, aktorka porzuciła swoją dotychczasową karierę i postanowiła zostać influencerką. Tym samym więc na swoim profilu Agnieszka Włodarczyk publikuje wiele treści dotyczących opieki nad dzieckiem i wychowania.

Zwraca uwagę na różne sprawy, jak choćby podróż z maluchem w PKP, czy brudne krzesełka do karmienia w restauracjach. Tym razem poruszyła trudny temat.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Chodzi o szczególne zachowanie dzieci na placach zabaw. Aktorka nie bawiła się w eufemizmy i mówiła o przemocy:

 

Kiedy wrzuciłam storkę o tym, że zaobserwowałam wśród dzieci na placach zabaw sporo agresji, pisałyście do mnie, że to nie zawsze jest wyniesione z domu

– zaczęła swój wpis.

 

Czasami dzieci po prostu walczą o swoje, mają skok rozwojowy lub gorszy humor. Niektóre z Was napisały, że mają dzieci z autyzmem, które poprzez bicie komunikują się z innymi dziećmi. I jest Wam smutno, że inne matki grzmią, czy odwracają się i idą w inną stronę. Przykry temat i trudny dla dwóch stron.
Bo ja też bym nie chciała, żeby ktoś wykazywał zachowania agresywne w stosunku do mojego dziecka🤷‍♀️ Jak zrobić, żeby wszystkim dogodzić?

 

Pod postem Agnieszki Włodarczyk pojawiło się mnóstwo komentarzy. Głosy były bardzo zróżnicowana, bo część osób uważało, że aktorka przesadza. Inne matki dzieliły się podobnymi doświadczeniami, gdy ich dziecko było ofiarą ataku innego malucha.

 

A jakie Wy macie doświadczenia?

 

https://www.instagram.com/p/ClWORSfIPoD/