38-letnia pacjentka ZMARŁA chwilę po SEKSIE oralnym ze swoim LEKARZEM! Nie wiedziała, że na jego PENISIE była (…)!

Prawdziwą tragedią zakończył się romans, w który wdała się 38-letnia Yvone M. Kobieta była do tego stopnia zafascynowana 43-letnim lekarzem, Andreasem Niederbichlerem którego poznała przez Internet, że była gotowa spełnić jego najskrytsze fantazje erotyczne. Niederbichler to znany i ceniony w Niemczech chirurg plastyczny, a 38-letnia kobieta pracowała jako fryzjerka. Zażyłość jaka zawiązała się między nimi miała niestety przerażający finał.

 

 

 

Z ustaleń do jakich doszli śledczy wynika, że podczas jednego ze spotkań w domu mężczyzny para uprawiała seks oralny. Yvonne nie zdawała sobie jednak sprawy, że jej kochanek posypał swoje przyrodzenie kokainą. Kilka minut po stosunku kobieta źle się poczuła i zmarła. Przeprowadzona sekcja zwłok wskazała, że bezpośrednią przyczyną jej śmierci było przedawkowanie wspomnianego narkotyku.

 

 

Ślepa miłość i bezgraniczne zaufanie doprowadziły do śmierci kobiety, która była gotowa rozwieść się z mężem by zamieszkać w domu 43-latka. Doktor Niederbichler zeznał w sądzie, że nie planował zabójstwa kobiety, a jej śmierć była przypadkowa. Z ustaleń sądu wynika, że Yvonne nie była jedyną kochaną uzależnionego od seksu i narkotyków lekarza. Mężczyzna wdał się jeszcze w romans z kilkoma innymi kobietami. Niemiecki chirurg za nieumyślne spowodowanie śmierci 38-latki najbliższe 9 lat spędzi za kratami.

 

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *