25 września 2023
Patrycja z Rolnik szuka żony

Patrycja z “ROLNIK SZUKA ŻONY” została mamą! Macierzyństwo jej służy – nigdy nie wyglądała tak pięknie! A ukochany? Wciąż łysy!

Patrycja z trzeciej edycji “Rolnik szuka żony” wydawałoby się, że odnalazła miłość w programie. Łukasz wahał się między nią a inną kandydatką, ale zadziorny charakter i namiętny pocałunek sprawił, że zdecydował się właśnie na Patrycję. Nie wiedząc czemu postanowił jej później złamać serce. Patrycja jednak otrząsnęła się i odnalazła miłość – wyszła za mąż i została mamą. Jedno jej po programie zostało – zamiłowanie do łysych!

 

Na profilu facebookowym dziewczyny pojawiła się piękna, świąteczna sesja. Kobieta wygląda obłędnie! Macierzyństwo sprawiło, że wypiękniała. Nic dziwnego, kiedy przy swoim boku ma takiego przystojnego mężczyznę.

 

Zdjęcia są przeurocze i wprowadzają w klimat świąt. Ciekawe, czy Łukasz kogoś ma, a może z żalem ogląda swoją straconą “szansę” na szczęście i nie żałuje, ze tak potraktował Patrycję. Być może teraz to z ich dzieckiem pozowaliby wspólnie przy choince, gdyby zachował się inaczej.

 

To tylko gdybanie, ważne , że Patrycja ma rodzinę o której marzyła i jest szczęśliwa.

 

Zobaczcie te klimatyczne zdjęcia!

 

źródło: facebook.pl

Dodaj komentarz