20-letnia MATKA włożyła swojego SYNKA do wanny wypełnionej WRZĄTKIEM! W sądzie zeznała, że nie miała pojęcia, iż WODA była (…)

Niezwykle okrutnego czynu dopuściła się młoda matka z Wirginii w USA. Kobieta została oskarżona o zamordowanie swojego dziecka. Z ustaleń policji wynika, że włożyła swojego rocznego synka do wanny wypełnionej wrzątkiem i zostawiła go tak na 5 minut. Kiedy wróciła dziecko już nie żyło. Zostało żywcem ugotowane przez bezwzględną matkę, która nadal przebywa na wolności!

 

 

 

 

Tragedia jaka rozegrała się w domu oskarżonej poruszyła miliony internautów. Ludzie domagają się od amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości zastosowania najsurowszego wymiaru kary, czyli kary śmierci. Kobiecie grozi dożywocie, jednak nadal cieszy się wolnością co nie zadowoliło tamtejszą opinię publiczną. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci maluszka były rozległe poparzenia ciała. Kobieta nie ratowała chłopca i dopiero po kilku minutach sprawdziła co się z nim dzieje. Niestety było już za późno.

 

 

Z relacji sąsiadów, do których dotarli dziennikarze lokalnej gazety wynika, że słychać było wyraźne krzyki dziecka. Ich zarzuty odpiera matka, która stwierdziła przed sądem, że zostawiła dziecko tylko na 5 minut i było ono spokojne. Kiedy padło pytanie dlaczego to zrobiła, stwierdziła, że nie miała pojęcia iż woda w wannie była aż tak gorąca.Sprawa jest w toku,a  oskarżyciele robią wszystko by Amerykanka jak najszybciej trafiła do więzienia.

 

 

źródła: thesun.co.uk, foto pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *