Przez 20 godzin NIEPRZERWANIE grał w grę na KOMPUTERZE. To co się stało z jego CIAŁEM jest SZOKUJĄCE! (wideo)

O tym jak niebezpieczne jest długotrwałe przesiadywanie przed ekranem monitora przekonał się pewien młody Chińczyk. Mężczyzna mieszkający w Jiaxing na wschodzie kraju dał się wciągnąć w wir wirtualnej rozgrywki do tego stopnia, że przypłacił to własnym zdrowiem. Dramat rozegrał się kafejce internetowej, w której spędził aż 20 godzin! Chłopak stracił poczucie czasu, a skutki wielogodzinnej przyjemności okazały się tragiczne.

 

 

Chłopak w pewnym momencie poczuł, że musi koniecznie poddać się potrzebom fizjologicznym. Kiedy próbował podnieść się z fotela jego ciało całkowicie odmówiło posłuszeństwa. Okazało się, że doznał paraliżu i ostatecznie zamiast w łazience znalazł się w szpitalu. Pracownicy kafejki widząc, że sytuacja jest dość poważna zdecydowali się wezwać karetkę.

 

 

 

Po przybyciu na miejsce oczom ratowników ukazał się na wpół przytomny mężczyzna, którego ciało całkowicie zesztywniało. Akcja ratunkowa została nagrana przez jednego ze świadków zdarzenia i trzeba przyznać, że wygląda naprawdę szokująco. Ekipa z karetki robi wszystko, by jak najbezpieczniej ułożyć sparaliżowanego chłopaka, który praktycznie w ogóle nie reaguje na to co się z nim dzieje. Z relacji innych graczy, którzy przebywali w kafejce wynika, że przed tym, jak trafił do szpitala prosił kolegę, by dokończył za niego rozpoczętą bitwę.

 

 

źódła: thesun.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *