Co się stało z ciałem Celine DION? Słynna PIOSENKARKA nigdy nie wyglądała tak ŹLE jak TERAZ! (wideo)

Co się stało z ciałem Celine DION? Słynna PIOSENKARKA nigdy nie wyglądała tak ŹLE jak TERAZ! (wideo)

Celine Dion chyba nikomu nie trzeba bliżej przedstawiać. Słynna kanadyjska piosenkarka, która zasłynęła nieśmiertelnym hitem „MY Heart Will Go On” znanym szerszej publiczności jako ścieżka dżwiękowa do filmu „Titanic” zaskoczyła ostatnio fanów swoim wyglądem. Niestety najnowsza metamorfoza gwiazdy nie stawia jej w zbyt korzystnym świetle. Kanadyjka wygląda jak cień dawnej siebie. Jest wychudzona, a fani martwią się, by gwiazda nie wpadła w anoreksję.

 

 

 

Nie da się ukryć, że Kanadyjka przesadziła z odchudzaniem, ponieważ wiele osób przecierało oczy na jej widok. To co najbardziej rzuca się w oczy po spojrzeniu na piosenkarkę to wychudzona twarz i przeraźliwie szczupła sylwetka. Internauci zachodzą w głowę co było powodem tak wielkiej przemiany sympatycznej Celine Dion.

 

 

 

W świecie show-biznesu krążą plotki, że Kanadyjka jest przepracowana i stosuje drastyczną dietę chcąc wyglądać szczupło dla nowego, dużo młodszego partnera. 33-latek jest tancerzem z jej zespołu. Miejmy nadzieję, że Dion szybko się otrząśnie i wróci do dawnej formy.

 

 

źródła: fakt.pl, youtube.com, foto youtube.com