19-latek wykorzystał SEKSUALNIE umierającą DZIEWCZYNĘ! Zamiast ją ratować robił ZDJĘCIA i wysyłał SMS-Y! (foto)

Zachowanie i szokująca zbrodnia jakiej dokonał 19-letni Brian Roberto Varela to idealny przykład na to, co mogą zrobić z człowiekiem narkotyki. Chłopak stracił całkowitą kontrolę nad swoim zachowaniem i rzeczywistością i zgwałcił umierającą 18-letnią Alyssie Noceda. Co gorsza podczas swojego haniebnego czynu robił zdjęcia dziewczynie i wysyłam je znajomym! W sądzie zeznał, że nie zadzwonił po pomoc, ponieważ “był zbyt zmęczony”.

 

Okazało się, że nastolatka, która zmarła również zażywała narkotyki, a bezpośrednią przyczyną jej śmierci było ich przedawkowanie. 19-letni zwyrodnialec po tym jak wykorzystał seksualnie koleżankę wysłał znajomym zdjęcia i sms-y o szokującej treści: “Lol, wydaje się, że przedawkowała, ale nadal oddycha”. Według dziennikarzy, którzy dotarli do sprawy wynika, że chłopak napisał w kolejnym sms-ie, że nie był pewny czy Alyssia żyła “kiedy w niej skończył”.

 

 

 

Waszyngtońska policja badająca sprawę podejrzewa, że zmarła otrzymała narkotyki od oskarżonego, które brali razem w przyczepie kempingowej, gdzie na co dzień mieszkał. W jej organizmie prócz śladowych ilości marihuany wykryto silne leki przeciwbólowe. Dziewczyna stopniowo traciła przytomność, a chłopak w tym czasie ją gwałcił. Po wszystkim położył się spać, dopiero następnego dnia dotarło do niego, że 19-latka nie żyje. Wtedy za wszelką cenę próbował zatrzeć ślady zbrodni. Umył zwłoki i użył kciuka zmarłej, aby wysłać wiadomość o treści “Uciekłam z domu” do je rodziców. Chłopak następnie połamał nogi 18-latce, a jej ciało ukrył w plastikowym worku. 19-latek przebywa w areszcie, został oskarżony o zabójstwo i gwałt 2-stopnia.

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *