Zgodzili się podwieźć stojącego przy drodze AUTOSTOPOWICZA! Chwilę później gorzko pożałowali swojej DECYZJI!

Fatalnie w skutkach dla 19-letniego kierowcy i 3-lata młodszej pasażerki zakończyła się decyzja o podwózce 22-letniego autostopowicza stojącego przy lokalnej drodze w powiecie staszowskim (woj. Świętokrzyskie). Para, która przejeżdżała samochodem przez miejscowość Strzelec zauważyła w pewnym momencie znajomego mężczyznę, który stał przy drodze i próbował zatrzymywać samochody.

Młodzi ludzie zdecydowali się zabrać go ze sobą. Jak się później okazało miało to dla nich fatalne konsekwencje. Z ustaleń policji wynika, że między mężczyznami doszło do słownej utarczki. Funkcjonariusze próbują ustalić czy posprzeczali się o pieniądze, 22-latek nie chciał zapłacić na podwózkę, czy powód był zupełnie inny. Samochód zjechał na pobocze, a kiedy 19-latek nie chciał kontynuować dalszej jazdy za kierownicą siadł autostopowicz.
Kilka minut później samochód prowadzony już przez 22-latka rozbił się na ostrym zakręcie. Z ustaleń lokalnej policji wynika, że mężczyzna nie dostosował prędkości, auto wpadło w poślizg i dachowało. Zarówno kierowca jak i pasażerowie zostali przetransportowani do szpitala. Od prowadzącego pojazd pobrano krew w celu ustalenia czy nie był pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających.
źródła: 02.pl, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *