Sławomir bez ogródek na temat swojego MAŁŻEŃSTWA! „Im dłuższy STAŻ, tym więcej (…)”.

Sławomir bez ogródek na temat swojego MAŁŻEŃSTWA! „Im dłuższy STAŻ, tym więcej (…)”.

Sławomir oprócz tego, że jest prawdziwym showmanem i niezwykle sympatycznym facetem może pochwalić się piękną żoną. Magdalena „Kajra” Kajrowicz jest jego oczkiem w głowie i towarzyszy mu na każdym kroku. Ostatnio media spekulowały na temat kryzysu w ich związku, do którego miał przyczynić się aktor, Łukasz Nowicki. Jego dobre relacje z żoną Sławomira ponoć mocno zdenerwowały muzyka.

 

 

 

 

Jaka jest prawda postanowił zdradzić sam zainteresowany. Twórca hitu „Miłość w Zakopanem” udzielił wywiadu „Twojemu Imperium”, w którym przyznał, że sprawa jest wyssana z palca, ponieważ żona nie daje mu powodów do tego by był zazdrosny. Muzyka zapewnił również, że słowo „zazdrość”  nie istnieje w ich małżeństwie, a z Łukaszem Nowickim zna się bardzo dobrze i oboje darzą się sympatią i szacunkiem.

 

 

Gwiazdor zdementował więc wszelkie spekulacje, które w ostatnim czasie krążyły na temat kryzysu jaki rzekomo przechodził jego związek z Kajrą. Sławomir zdradził, że jak w każdym małżeństwie dochodzi między nimi do kłótni, jednak nie ma mowy o cichych dniach, ponieważ ze względu na natłok obowiązków nie ma na nie czasu. Muzyk zdradził również receptę na udane i szczęśliwe małżeństwo „Nic nie jest dane na zawsze. Im dłuższy staż małżeński, tym więcej trzeba wkładać pracy i nie być w związku egoistą.”

 

 

 

 

źródła: plotek.pl, foto youtube.com