Pracownicy weszli do OPUSZCZONEGO domu i omal nie ZGINĘLI! W jego wnętrzu znajdowała się śmiertelnie niebezpieczna PUŁAPKA! (wideo)

O prawdziwym szczęściu mogą mówić pracownicy firmy zajmującej się sprzątaniem opuszczonych posesji. Mężczyźni przyjechali pod wskazany adres, gdzie mieli uporządkować dom przed sprzedażą, tak aby potencjalny właściciel nie zastał w nim niechcianej niespodzianki. Jednak to wezwanie pracownicy firmy z Filadelfii (USA) zapamiętają do końca życia.

 

 

 

Gdyby nie to, że byli dobrze przygotowani na wszelkiego rodzaju niespodziewane ewentualności, kto wie jakby skończyła się ta historia. Mężczyzna, który odkrył, że w domu znajduje się śmiertelna pułapka przyznał, że ludzie mają różne pomysły jednak to co zastali w starej posesji przerosło ich najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że wzdłuż schodów rozciągnięto cienką linkę. Kiedy przy pomocy pręta postanowił sprawdzić co się stanie kiedy się jej dotknie był zszokowany.

 

 

 

Okazało się, że lina uruchamia pułapkę! Chwilę po jej dotknięciu z piętra wyżej opadła kula inwalidzka z zamontowanym na sztorc ostrym nożem. Mężczyźni są przekonani, że gdyby jeden z nich zaczął wchodzić na górę nóż utkwił by w jego czole. Po dokładnych oględzinach domu okazało się, że nie była to jedyna pułapka. Na piętrze znajdowały się rozsypane szkła i płytki z ostrymi, zardzewiałymi gwoździami. Mężczyźni zgodnie przyznają, że każdy opuszczony dom skrywa jakąś niespodziankę i podczas jego eksploracji lepiej dmuchać na zimne.

https://www.youtube.com/watch?v=6WqgxK1S4U8

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *