PARIS HILTON jeszcze w tym roku stanie na ŚLUBNYM KOBIERCU! Jej wybranek ma POLSKIE KORZENIE i jest naprawdę PRZYSTOJNY! (foto)

Kontrowersyjna przed laty celebrytka, jaką była Paris Hilton wreszcie się ustatkowała i jeszcze w tym roku stanie na ślubnym kobiercu. Informacja jest o tyle sensacyjna, że mało kto się tego spodziewał. Okazuje się, że to prawda, a na dowód swych słów dziedziczka fortuny słynnego pradziadka publikuje na Instagramowym profilu filmik z zaręczyn. Doszło do nich podczas pobytu Paris wraz ze swoim chłopakiem Chrisem Zylką w amerykańskim kurorcie Aspen.

 

 

Celebrytka sprawiła wrażenie bardzo zaskoczonej, a zarazem szczęśliwej i przyjęła pierścionek od ukochanego. Krzyknęła tak i rzuciła się na narzeczonego. Następnego dnia pokazała fanom “cacuszko” i napisała, że jest podekscytowana, ponieważ zaręczyła się z miłością swojego życia. Wiadomość ucieszyła wielbicieli Amerykanki, którzy nie kryją wzruszenia i gratulują Hiltonównie przystojnego partnera, jak i pięknego pierścionka.

 

Partnerem, a zarazem przyszłym mężem gwiazdy jest młodszy od niej o 4 lata, 32-letni Chris Zylka, a właściwie Christopher Michael Settlemire. Mężczyzna pochodzi z Warren w stanie Ohio, jest modelem i aktorem. W 2008 grał w serialu “90210”, który powstał na kanwie popularnego w latach 90 “Beverly Hills 90210”. Udział w produkcji otworzył mu drzwi do dalszej kariery. Ciekawostką jest fakt, że chłopak ma polskie korzenie. Jego pradziadkowie, Michał i Anastazja Żyłka na początku XX wieku przypłynęli do USA, gdzie się osiedlili. 32-latek nie wstydzi się swoich przodków i to właśnie ich nazwiskiem posługuje się na co dzień.

https://www.instagram.com/p/BddbWwbHA0-/?taken-by=parishilton

źródła: pomponik.pl, instagram.com, foto instagram.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *