Pamiętacie Sarah Michelle Gellar z “BUFFY: POSTRACH WAMPIRÓW”? AKTORKA bardzo się ZMIENIŁA i jest nie do poznania! (foto)

Sarah Michelle Gellar to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek minionego wieku. Swoje triumfy święciła w latach 90, kiedy zagrała główną rolę w serialu “Buffy: Postrach wampirów”. Serial przyniósł jej nieoczekiwaną rozpoznawalność i sławę. Miała wtedy zaledwie 18 lat i początkowo miała wcielić się w rolę Cordelii, jednak udało się jej przekonać producentów do tego, że o wiele lepiej wypadłaby jako Buffy, co okazało się to idealnym wyborem.

 

Na rzecz występu w serialu przefarbowała swoje naturalne ciemne włosy i po dziś dzień jest blondynką. Dziś bardzo rzadko pojawia się na ekranie i nie widujemy jej na czerwonym dywanie. Od tamtego przełomowego momentu, w jej życiu zmieniło się bardzo dużo. Wyszła za mąż za Frediego Prinzem Jr., który uchodził za jednego z największych przystojniaków lat 90 i był idolem nastolatek. Para doczekała się dwójki dzieci, chłopca i dziewczynki i stanowi udany związek.

Choć Sarah lata świetności ma za sobą, to chętnie udziela głosu w kreskówkach i mało popularnych serialach. Gellara niejednokrotnie zdobywała tytuł jednej z najseksowniejszych aktorek Hollywood i nadal wygląda pięknie. Dziś całkowicie poświęciła się rodzinie, która jest dla niej najważniejsza, co jest niezwykle rzadkie wśród gwiazd, jednak ona czuje się z tym dobrze i jest bardzo szczęśliwa.

 

źródła: teleshow.wp.pl, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *