Opiekunka brutalnie pobiła maleńkie dziecko w windzie, ponieważ cały czas płakało. To co ta bestia robi z dziewczynką jest przerażające. (wideo)

Czasem warto lepiej przyjrzeć się osobie, której powierzamy w opiekę swoje dziecko. Przykładem jest historia z Chin, a konkretnie prowincji Henan. Tamtejsza policja wszczęła właśnie śledztwo w sprawie sadystycznej opiekunki, która w brutalny sposób potraktowała maleńką dziewczynkę. Kobieta miała się nią zająć w czasie nieobecności rodziców. Sprawczynią była 42-latka z renomowanej agencji świadczącej tego typu usługi.

 

 

Nagranie jest naprawdę szokujące i przeznaczone wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach. Na obrazie wideo z zamontowanego w windzie monitoringu widzimy, jak wspomniana opiekunka z całych sił okłada dziecko najpierw z pięści po brzuchu, a później po głowie. Na samym początku materiału możemy zauważyć, jak matka żegna się ze swoją córeczką i wręcza ją opiekunce. Maleństwo wyraźnie nie może się z tym pogodzić i zaczyna żałośnie płakać. Drzwi windy zamykają się i wtedy 42-letnia Li zaczyna grozić małej, a kiedy to nie przynosi skutku zaczyna ją bić kilka razy po brzuchu i głowie. Na sam koniec usadza dziewczynkę w wózku, którym brutalnie potrząsa.

 

 

Rodziców o tym tragicznym zajściu powiadomił rezolutny ochroniarz budynku, który zwrócił uwagę na dziwne zachowanie kobiety w windzie. Małżeństwo nie mogło uwierzyć w to co widzi na materiale wideo. Taśma natychmiast została przekazana w ręce policji, a jeszcze tego samego dnia kobieta została aresztowana. Do wyjaśnień zostanie prawdopodobnie pociągnięta również agencja, która zatrudniła Li. Według miejscowych mediów cieszyła się ona nieposzlakowaną opinią, a pracujące tam opiekunki mogły liczyć na wynagrodzenie rzędu 3700 zł miesięcznie.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=XDhiU55jyzo

 

kp

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *