Magda Gessler dostanie wielką podwyżkę od władz TVN-u. Jej kwota robi kolosalne wrażenie!

Starania i ciężka praca najsłynniejszej restauratorki w Polsce została właśnie doceniona przez władzę TVN-u, które w ramach podziękowania postanowiły wynagrodzić ją gigantyczną podwyżką. Z informacji podanych przez portal “Super Express” wynika, że prowadząca “Kuchenne Rewolucje”, która związana jest ze stacją od dobrych kilku lat może liczyć na kwotę 600 tysięcy złotych rocznie.
Dzięki sporemu zastrzykowi pieniędzy, zarobki Magdy Gessler przebiją kwotę jaką dostawał król TVN-u, Kuba Wojewódzki, który właśnie został zdetronizowany. Według dziennikarzy “SE” wpływy z reklam, które są emitowane podczas :Kuchennych rewolucji”, opiewają na kwotę 29 milionów złotych za jeden sezon, natomiast, te które są transmitowane w czasie autorskiego programu Wojewódzkiego przynoszą zysk rzędu 14 milionów. Różnica jest spora.
Programy Magdy Gessler cieszą się sporą popularnością wśród telewidzów. Charyzmatyczna restauratorka przyciąga przed telewizory tłumy Polaków. Prócz tego z powodzeniem prowadzi kilka znanych restauracji.

kp

źródła: plotek.pl, se.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *