Podczas lotu PILOT wyznał prawdę na temat jego ŻONY! Reakcja zaskoczonego PASAŻERA jest NIESAMOWITA! (wideo)

Kiedy Audrey Rose z USA dowiedziała się, że po raz drugi zostanie mamą postanowiła zaskoczyć swojego męża w dość nietypowy sposób. Kobieta poprosiła linię lotnicze, którymi lecieli razem z Tampy do Chicago, aby pomogły jej zrobić  ukochanemu niespodziankę. Wraz z personelem ustaliła, że kapitan samolotu przez głośniki oznajmi jej mężowi tę radosną nowinę. Amerykanka na dwa dni przed wylotem z rodzinnej Florydy dowiedziała się, że jest w ciąży. Wtedy w sprawie swojego fantastycznego pomysłu napisała do American Airlines.

 

 

 

Kobieta przyznała po wszystkim, że miała wiele obaw, ponieważ chciała żeby niespodzianka wypaliła. Na szczęście jej mąż David nie dowiedział się niczego o tym niecnym planie i do końca nie był świadomy tego, co czeka go chwilę po starcie. Mężczyzna, co możemy zauważyć na nagraniu przegląda swojego smartfona, wtedy kapitan samolotu oznajmia wszystkim przez głośniki, że pasażerowie David i Audrey Rose “przemycili na pokład samolotu jeszcze jednego pasażera”.

 

 

 

 

Reakcja nieświadomego męża, jak i sam komunikat rozbawiły pasażerów lecących tym samym lotem co oni. Zdezorientowany David powtarzał ciągle “Co?” nie rozumiejąc nic z całej sytuacji. Audrey przyznała po wszystkim, że zachowanie i wyraz twarzy męża “były bezcenne”. Zdarzenie nagrała na pamiątkę telefonem, a film opublikowała w sieci. Internauci, którzy obejrzeli nagranie chwalą ją za pomysłowość.

 

 

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *