Iza Małysz nabrała fanów. Jej partnerem NIE jest Denis Urubko, tylko…!

Tym razem to żona Adama Małysza ma swoją szansę, by zaistnieć w mediach. Iza Małysz bierze udział w najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami”.

W związku z treningami i nagraniami do show, Izabela Małysz musiała przeprowadzić się do Warszawy. Tam też rozpoczęły  się przymiarki, sesje zdjęciowe i pierwsze treningi.

 

izabela małysz
https://www.instagram.com/izamalysz/

 

Dwa dni temu żona skoczka informowała, że jej tanecznym partnerem Denis Urubko [zobacz tutaj]. Jak się jednak okazało, Iza Małysz nabrała swoich fanów. Jak napisała:

 

Żarty-żartami ..a teraz przedstawiam tego właściwego partnera tanecznego 💃🏻🕺🏻

 

I wyjawiła, że tańczyć będzie ze Stefano Terrazzino (41 l.), który w “Tańcu z Gwiazdami” występował już z Kingą Rusin, Kasią Tusk, Justyną Steczkowską, czy Katarzyną Glinką. Duet Małysz – Terrazzino to gróralsko – włoskie połączenie:

 

Powodzenia w tym duecie❤️❤️🙌👏

 

Życzę powodzenia w walce o kryształowa kulę. Jesteście wspaniałą parą. Z temperamentu goralsko- włoskiego, będzie taneczna mieszanka wybuchowa💥🔥👌

 

Czad 🔥🔥 będzie ogień 🔥🔥

– komentują internauci.

 

iza małysz
https://www.instagram.com/izamalysz/

 

Pojawiają się jednak też głosy krytyczne. Część osób uważa, że Izabela Małysz nie zasługuje na miano “gwiazdy” i tym samym nie powinna występować w TzG. A jakie jest Wasze zdanie?

 

>>>Joanna Moro zachwyca formą. Nie zgadniesz, jak i ILE ćwiczy aktorka!

 

https://www.instagram.com/p/CSMxVjQj_Pt/

 

https://www.instagram.com/p/CSLvYdOK30H/