Edyta Herbuś wraca do korzeni. “Przyznaję, że tęskniłam”

41-letnia Edyta Herbuś swoją karierę medialną rozpoczęła w 2005 roku, gdy jako trenerka wystąpiła w dwóch edycjach programu “Taniec z gwiazdami”.

Równolegle Edyta Herbuś grała w serialach, najpierw role epizodyczne. Jednak w kilku produkcjach występowała po parę lat. Były to na przykład seriale “Na Wspólnej”, “Klan”, czy “Pierwsza Miłość”. W efekcie tancerka przestała tańczyć, a znacznie więcej uwagi poświęciła aktorstwu.

W końcu jednak wraca do korzeni.

 

https://www.instagram.com/edytaherbus/?hl=pl

 

Jak poinformowała na instagramie, chodzi o kolejną edycję programu „You Can dance – nowa generacja”. Taneczne talent show dla dzieci, jest dla Edyty Herbuś powrotem do jej korzeni:

 

Czy ten program jest powrotem do korzeni i czy mi tego brakowało ?

Tak. Przyznaję, że tęskniłam . I szczerze mówiąc, dopiero będąc na planie, w trakcie realizacji nagrań z dzieciakami, zdałam sobie z tego sprawę. Ten program stał się dla mnie symbolicznym powrotem do telewizji i do tańca, który wciąż jest mi tak bliski. Gdy stanęłam po tylu latach przed kamerą, nie jako aktorka w kolejnej roli, ale jako Edyta Herbuś, ze świadomością tego, kim jestem dziś i jak dużo jeszcze mogę z siebie dać, poczułam satysfakcję. Wiem, że mam w tym programie ( i nie tylko) jeszcze dużo dobrego do zrobienia. Czuję w sobie mnóstwo pasji i zapału do działania.

 

Wspomniała też swoje początki w telewizji i podziękowała za wsparcie i uznanie, jakie ją wtedy spotkało:

 

Dobrze pamiętam ten moment, kiedy po raz pierwszy w telewizyjnym show, właśnie tańcząc dostałam od WAS tak wiele sympatii, miłości i serdeczności . Zupełnie się wtedy tego nie spodziewałam, tak jak idącej za tym popularności. Czuję dużą wdzięczność za to, co mnie wtedy spotkało. Za wszystkie lekcje w konsekwencji – i te słodkie i gorzkie. I za to, że to pozytywne połączenie z Wami jest nadal żywe ( nie do wiary, że już prawie 20 lat 🌺)

 

Czyżby więc przez te wszystkie lata, aktorstwo nie dawało spełnienia Edycie?

 

https://www.instagram.com/p/Cl8tfjOs7Qz/