Edyta Herbuś bez stanika. Sporo pokazała!

Edyta Herbuś bez stanika. Sporo pokazała!

Edyta Herbuś 26 lutego obchodziła swoje 40 urodziny. Taki wiek, dla wielu osób jest powodem do zmartwienia czy refleksji.

Jednak Edyta Herbuś swoją czterdziestkę przyjęła wręcz z euforią. Tancerka urodziny świętuje już kilka dni i jak widać, dobry nastrój jej nie mija.

 

Najnowszy wpis Edyty wygląda trochę jak życzenia z okazji Dnia Kobiet, choć ten obchodzić będziemy dopiero za tydzień. W każdym razie są to życzenia dla „kobiety”

 

Życzę CI KOBIETO na kolejnym etapie życia, aby nigdy nie zabrakło ci ciekawości w odkrywaniu prawdziwej siebie . Autentycznej i dzikiej kobiecości, która może mieć przecież tak wiele kolorów. Abyś potrafiła na tyle ujarzmić swoją ambicję, by otaczać siebie prawdziwą akceptacją i miłością, zamiast surowego oceniania … I życzę Ci prawdziwej WOLNOŚCI , od oczekiwań, schematów i stereotypów, które zbyt często wpędzają kobiety w kompleksy.
Życzę sobie dziś tej zarażającej innych wolności bycia sobą i dalszego podążania własną drogą, bo tylko wtedy będę mogła przekonać się kim jeszcze mogę się stać 💙

 

Życzenia okraszone są gorącym zdjęciem Edyty Herbuś. Tancerka ma na sobie figi i rozpiętą koszulkę bez rękawów. Fason pozwala dojrzeć spore fragmenty piersi. 

 

bez stanika – https://www.instagram.com/edytaherbus/

 

Z pewnością na tym polega radość życia Edyty, bo swój wpis kończy słowami:

 

Kocham Was! Dziękuje, że jesteście 🙏
Wasza radosna 40stka 💃

 

Radujmy się zatem 🙂