28 września 2023

DZIECI wbiegły wprost pod koła kilkutonowej CIĘŻARÓWKI! Gdyby nie szybka reakcja MATKI i KIEROWCY pojazdu mogło dojść do TRAGEDII! (wideo)

Dramatycznie wyglądające nagranie, jakie pojawiło się w sieci pokazuje, że od dramatu dzieliły ich tylko metry. To przykre i stresujące dla kierowcy zdarzenie miało miejsce w North Walsham w Anglii. Wracająca ze szkoły grupka dzieci wraz ze swoimi opiekunkami przechodziła obok przystanku. Zaaferowane zabawą maluchy nie przewidziały, że z naprzeciwka jedzie kilkutonowa ciężarówka. W pewnym momencie dzieci wbiegły tuż przed maskę samochodu…

 

 

Do tego przerażającego incydentu doszło 30 stycznia bieżącego roku. Filmik z kamerki umieścił kierowca pojazdu. Na nagraniu możemy zobaczyć, że ciężarówka jedzie z dozwoloną prędkością jedną z wiejskich dróg. Tuż za łukiem jezdni, znienacka na drodze pojawiają się dzieci. Idąca tuż obok kobieta w ostatniej chwili wbiega na ulicę i spycha je na chodnik. Wielkie brawa należą się również kierowcy, który przewidział do czego może dojść i znacznie zwolnił.

 

 

Z zeznań mężczyzny, który prowadził ponad 7-tonowego kolosa wynika, że pojazd był w pełni załadowany i tylko cud i szybka reakcja sprawiły, że skończyło się na strachu. Kierowca zatrzymał ciężarówkę, by upewnić się czy nikomu nic się nie stało. Filmik jest idealnym przykładem na to, jak niewiele potrzeba by doszło do strasznego wypadku. Postawa mężczyzny została doceniona przez Internautów, którzy z uznaniem i szacunkiem wypowiadają się na jego temat. Gdyby jechał zdecydowanie szybciej mogło się to skończyć ogromną tragedią.

 

źródła: mirror.co.uk, youtube.com, foto youtbe.com

Dodaj komentarz