Dwie ślicznotki na basenie. Tak Marcin Hakiel spędza weekend!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w marcu 2022 r. ogłosili swoje rozstanie. W miniony piątek (7.10.2022) Katarzyna pochwaliła się swoim nowym związkiem.

Po rozstaniu Maecin Hakiel sugerował, że powodem zakończenia jego związku z Kasią, był inny mężczyzna. Cichopek zaprzeczała aż do wczoraj, gdy potwierdziła, że ona i Maciej Kurzajewski tworzą parę [zobacz tutaj].

Ponieważ już dziś zakochani udzielili wspólnego wywiadu w “Pytaniu na Śniadanie”, to można się domyślić, że wszystko zostało zaplanowane. Być może także Marcin był poinformowany o planowanym podaniu informacji o nowym związku Katarzyny. 

Jak zareagował?

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

Otóż Marcin również nie spędzał weekendu w samotności. Tancerz wybrał się do hotelu Mercure Kasprowy, gdzie wcześniej wiele razy bywał z Cichopek, a później sam lub z dziećmi. 

 

Na instastory Marcina Hakiela mogliśmy więc dziś zobaczyć dwie ślicznotki na basenie. Najprawdopodobniej była to jego córka – Helenka z koleżanką. 

Kolejne zdjęcia pokazują fotografowanego z tyłu tancerza w towarzystwie chłopca (prawdopodobnie jego syna i Adama) i dwóch dziewczynek.

Ostatnie zdjęcie to cienie pięciu osób. Czy piątą osobą jest obecna partnerka Hakiela? Tego nie wiemy. Jedno jednak jest pewne, że tancerz weekendu nie spędza sam. 

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/