Dowbor ujawnił szokujące treści. TO pojawiło się w sieci!

Wojna na Ukrainie jest faktem i to sprawia, że także nasz kraj znajduje się w innej rzeczywistości. Wczoraj Maciej Dowbor nagłośnił szokującą sprawę jednej z reklam.

Jak pisze Maciej Dowbor, pojawiła się ona na jednym z polskich portali internetowych. Dziennikarz i prezenter nie krył swojego zaskoczenia, że tego typu treści pojawiają się w Polsce.

 

https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

Szokująca reklama

 

Ja chyba śnie⁉️⁉️ Znajomy wrzucił normalną stronę na znanym polskim portalu informacyjnym i zobaczcie jaka wyskoczyła mu reklama⁉️⁉️

– napisał.

 

Czy TO powinno się promować?

 

A co znalazło się na bilboardzie? Był to pocisk balistyczny Lora. Taki pocisk ma głowicę o masie 400 lub 600 kg. Przeznaczony jest do nagłych uderzeń w cele lądowe, a dzięki naprowadzaniu GPS, skutecznie trafia w cel.

 

Maciej Dowbor nie mógł uwierzyć, że taka reklama pojawiła się w polskim serwisie internetowym:

 

Promocja na rakiety, a dokładnie LORĘ czyli izraelski taktyczny pocisk balistyczny krótkiego zasięgu‼️🙀🤦‍♂️

 

Co tu się dzieje?? Czy naprawdę żyjemy już w czasach, kiedy koncerny zbrojeniowe szukają klientów „na mieście”⁉️ Chce Pan rakietkę ?! Proszę bardzo! A może czołg? Transporter opancerzony?! Nie ma problemu! A jak Pan zamówi Miga to wyrzutnie „Gradów” dorzucamy w gratisie!! To jakiś obłęd!

 

Reklama po cookies?

 

Internauci sugerowali, że reklama pojawiła się z uwagi na wyszukiwaną wcześniej tematykę. Niemniej jednak zaskakujące jest to, że w ogóle się pojawiła.

 

>>>Reporter TVN jest załamany! “Nie chciałbym tu być”

 

https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

https://www.instagram.com/p/Ca7rfi-gmjR/