Anna Dereszowska zaprasza na Sylwestra. Impreza już w tę sobotę!

Anna Dereszowska (40 l.) zamieściła na swoim profilu zaproszenie na Sylwestra, który odbędzie się 21 sierpnia 2021 r.

Młodszym użytkownikom instagrama, pomysł na Sylwestra w sierpniu może wydać się dziwny, bo mogą nie pamiętać filmu z 2008 r. w którym grała Anna Dereszowska.

 

Anna Dereszowska
https://www.instagram.com/dereszowska/

 

Chodzi o “Lejdis”, gdzie Dereszowska wystąpiła razem z Edytą Olszówką, Magdaleną Różdżką i Izabelą Kuna. Cztery aktorki w filmie były przyjaciółkami, które same ochrzciły się mianem Lejdis. I to właśnie w tym filmie urządzały Sylwestra latem.

 

Pomysł z “Lejdis” przeniesiono do rzeczywistości, a impreza ma charytatywny cel. Jak podano w opisie wydarzenia, Sylwester odbędzie się w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, a zebrane pieniądze będą przekazane na Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny:

 

Już 21 sierpnia bieżącego roku będzie świętować Nowy Rok. Będziemy mieli okazję przetańczyć całą noc w cudownym Pałacu Lubomirskich, w siedzibie Business Centr Club. Przyłączmy się do tego fantastycznego celebrowania.

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie Aukcja Charytatywna. Beneficjentem będzie Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny znajdujący się w Otwocku.

 

Do Ośrodka w Otwocku trafiają noworodki i niemowlęta:

 

Przyjmujemy noworodki i niemowlęta w wieku od urodzenia do ukończenia pierwszego roku życia z województwa mazowieckiego. Są to dzieci niechciane, pozostawione po urodzeniu w szpitalu, w oknach życia, odebrane rodzicom na skutek interwencji sądu lub policji, przyniesione dobrowolnie przez rodziców.

– czytamy na stronie adopcja.org.pl

 

Celem działania Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku jest umożliwienie powrotu do rodziców biologicznych lub powierzenie dzieci rodzinie adopcyjnej lub zastępczej.

Tym samym tegoroczny Sylwester “Lejdis” będzie wspierać tego typu działania

 

https://www.instagram.com/p/CSrs04DKPsJ/?utm_medium=share_sheet&fbclid=IwAR327fcYn6WXxasGMBlTzPbj2p6zK_QlVoTJdkL-0fpqwI9cz6fgxiVcJ58