Ania Lewandowska i Edyta Litwiniuk organizują warsztaty HEALTHY CIĄŻA. Tanio nie jest!

Ania Lewandowska i Edyta Litwiniuk to dwie polskie trenerki, które od czasu do czasu biorą udział we wspólnych projektach.

Do tej pory Ania Lewandowska organizowała obozy treningowe, które kosztowały powyżej trzech tysięcy. Mimo to i tak u Anny było taniej niż u Ewy Chodakowskiej.

 

Jeśli chodzi o jednodniowe warsztaty czy też spotkania, to cena była znacznie niższa. Jednak i te organizowane były w formie stacjonarnej. Pandemia jednak wymusiła wprowadzenie zmian. Teraz Ania i inne trenerki prowadzą treningi czy szkolenia w formie zdalnej.

 

poprowadzą warsztaty dla przyszłych mam – healthycenterbyann.shoplo.com

 

Tak też wglądać będzie najnowsze szkolenie, które odbędzie się 7 lutego 2021 w godzinach 11-13. Jak czytamy w opisie warsztaty HEALTHY CIĄŻA mają dotyczyć przygotowania do ciąży, niezbędnych badań, suplementacji, wpływ ćwiczeń na ciążę i płód oraz powrót do formy po ciąży.

 

Wydawać by się mogło, że cena za spotkanie online będzie symboliczna. Jednak tak nie jest. Za dwie godziny warsztatów z Anną Lewandowską i Edytą Litwiniuk trzeba zapłacić 299 zł. Gdyby zapisało się chociażby sto osób, daje to kwotę niemal trzydziestu tysięcy złotych. Wiadomo jednak, że w przypadku zdalnego spotkania, ilość osób może być w zasadzie nieograniczona.

 

>>>Ciężarna Agnieszka Kaczorowska odpowiada “fance”. Oj, poszło jej w pięty!

 

299 zł. to mało czy dużo? – healthycenterbyann.shoplo.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *