Ada Fijał zażartowała z Ewy Chodakowskiej. “jak zwykle zrobiłaś nam dzień 😍” komentują fani!

Ada Fijał to aktorka o wielkiej kreatywności i poczuci humoru. Te cechy można bez trudu zauważyć poprzez obserwację jej profilu i publikowanych postów i filmików.

Dziś Ada Fijał odniosła się do burzy wywołanej przez Agnieszkę Kaczorowską, która skrytykowała tak zwaną “modę na brzydotę” [zobacz tutaj]. Konflikt dotyczy wyidealizowanego instagramowego świata kontra nurt body positive.

 

jestem całym sercem za #bodypositive bo wiem jak dużo do zrobienia w tym temacie jest jeszcze w naszym kraju 💔😢
(…)

Bądźmy dla siebie milsze i przede wszystkim nie oceniajmy innych, zwłaszcza jeżeli chodzi o wygląd, wtedy zapewniam Was nie będziemy też tak krytyczne względem siebie ❤️❤️❤️

– napisała Ada Fijał i zamieściła serię filmików.

 

Fijał kontra Choda – https://www.instagram.com/adafijal/

 

Mamy tu na przykład seksowne wychodzenie z basenu kontra, wdrapywanie się na brzeg, “zwiedzanie” siłowni (bo tak rzadko się ją odwiedza, że potrzeba przewodnika) czy prezentacja, jak wygląda “praca w modzie”.

Nie zabrakło też odniesień do topowej polskiej trenerki, czyli Ewy Chodakowskiej. Na jednym z filmików widać szczuplutką Ewę mierzącą sobie obwody, podczas gdy Ada podjada chipsy. Na drugim Ada leży na kanapie i trenuje z “Chodą” jednie symbolicznie wykonując polecenia trenerki. Także tym razem je niezdrowe przekąski.

 

Nagrania Ady Fijał przez swoją prawdziwość trafiły do internautów i wywołały prawdziwe rozbawienie:

 

😂😂😂 jak zwykle zrobiłaś nam dzień 😍

 

Uwielbiam!!!! ❤️❤️❤️

 

Mega 😂😂😂 ale mnie rozbawilas 😂

– pisali fani aktorki.

 

Nagrania poniżej – video: instagram.com/adafijal

 

https://www.instagram.com/p/CPx7AsNpoXD/