Download aplikasi MSTOTO situs slot gacor raja maxwin terpercaya Mstoto situs toto togel slot gacor kemenangan terbesar hari ini Bocoran link slot gacor anti rungkad dengan rtp live tertinggi Situs toto slot gacor 4D dengan peluang jp terbesar hari ini

Link togel resmi terbaik dan slot gacor malam ini MSTOTO

Situs slot gacor SLOT777 dengan provider Slot88 maxwin

4-latek zjadł żelki. Dwa dni później już nie żył!

4-latek z amerykańskiego stanu Virginia zmarł po zjedzeniu znacznej ilości żelek. Jego matka została oskarżona o morderstwo.

Do zdarzenia doszło w maju 2022 r., ale dopiero teraz kobieta została aresztowana. W miniony poniedziałek 30-letnia Dorothy Annette Clements została oskarżona o morderstwo syna.

 

zdjęcie ilustracyjne – fot. lalapalmala.pl

 

Kobieta miała w domu dużą ilość żelków z THC. THC to związek chemiczny z grupy kannabinoidów, psychoaktywna substancja, którą zawierają konopie. Chłopczyk zjadł znaczną ilość słodyczy z narkotykami i w dwa dni później tj. 8 maja 2022 r. zmarł. Po jego śmierci wykonano sekcję zwłok, która wykazała wysoki poziom tetrahydrokannabinolu lub THC. 

 

Produkty zawierające THC powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Tymczasem Dorothy Annette Clements nie tylko trzymała je w miejscu dostępnym dla syna. Pozwoliła też, by dziecko zjadło znaczną ilość żelków z narkotykami. Śledczy ustalili też, że 4-latka można było uratować, gdyby trafił do szpitala bezpośrednio po spożyciu toksycznych słodyczy. Tymczasem dziecko przewieziono do szpitala dopiero wtedy, gdy jego stan był krytyczny. 

 

30-letni matka została aresztowana i przebywa w areszcie w Regionalnym Więzieniu Rappahannock.

 

 

źródło: New York Post