Złamał PENISA podczas szaleńczego SEKSU ze swoją DZIEWCZYNĄ! Poczuł ogromny BÓL, a po chwili stracił PRZYTOMNOŚĆ! (wideo)

31-letni mieszkaniec Chicago(USA) może mówić o wyjątkowym pechu, ponieważ podobne przypadki zdarzają się raz na 5, a czasem i więcej lat. Podczas stosunku seksualnego ze swoją dziewczyną doznał poważnej kontuzji. Jego penis złamał się, a ból jaki wtedy poczuł jest nie do opisania. Mężczyzna ze łzami w oczach opowiadał o swoim horrorze. Przerażona kobieta nie bardzo wiedziała co się stało, dopiero kiedy zobaczyła w jakim stanie jest męskość jej partnera zdzwoniła po pogotowie.

 

 

Mężczyzna przyznał, że dźwięk łamania prącia i ból były tak duże, że zemdlał na kilka sekund. Jak przez mgłę pamięta przyjazd karetki i jazdę do szpitala, gdzie lekarze bezzwłocznie zajęli się jego przypadkiem. Chirurg, który zajmował się 31-latkiem wyjaśnił, że podczas aktu seksualnego, gdy penis był we wzwodzie, doszło do złamania, co w fachowej terminologii nazywa się pęknięciem powięzi otaczającej ciało jamiste, które wypełnione krwią usztywnia narząd.

 

 

 

Pacjent miał ogromnego krwiaka i obrzęk. W celu zlokalizowania urazu wykonano badanie tomografem. Zabieg musiał zostać przeprowadzony w znieczuleniu ogólnym i trwał pół godziny. Lekarze musieli zszyć pękniętą powięź. Operacja na szczęście zakończyła się sukcesem i pacjent czuje się dobrze. Specjaliści są dobrej myśli i dają mu niemal 100 procentowe szanse na odzyskanie sprawności seksualnej.

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *