WOJEWÓDZKI pokazał kto jest “KRÓLEM TVNu”! Takiego wejścia na ramówce stacji nie miał nikt i przy okazji padł komentarz o konflikcie z ROZENEK! Zobacz WIDEO!

TVN jako pierwszy zrobił prezentację najbliższej ramówki. Tak naprawdę niewiele się w niej zmieniło od tej poprzedniej. Jest kilka nowych programów, ale przewijają się w nich te same gwiazdy. A z kim kojarzy się TVN?  Prokop, Rozenek, Majdan, Chajzer i oczywiście Wojewódzki! Jakub wyjątkowo został wyróżniony i zapewniono mu wejście króla!

 

Kuba dziarskim krokiem wkroczył na scenę z obstawą “wodzianek” i orkiestrą, która przygrywała mu melodię z jego programu. Oprawa muzyczna robiła wrażenie.

Marcin Prokop prowadził cały event i nie omieszkał skomentować do mikrofonu sytuację nieco kąśliwie w stosunku do Rozenek:

 

“Oficjalnie jest to orkiestra towarzysząca programie Kuby Wojewódzkiego. Nieoficjalnie to ochrona. Radzio gdzieś tu jest i nie wiadomo, co się wydarzy. Kuba, jesteś bezpieczny. Ja też jestem z Tobą”.

 

Być może był to tylko niewinny żart, ale jednak Prokop określił swoje stanowisko w tej sprawie. Niedawno zrobił to również Karolina Korwin-Piotrowska, która opowiedziała się za Małgosią.

 

Konflikt Wojewódzkiego z państwem Majdan zaostrzył się po tym jak Małgosia skomentowała udział narzeczonej Kuby w “Tańcu z gwiazdami” – po tym padły groźby na…facebooku i instagramie.

Na ramówce nie doszło do żadnego incydentu…podobno. Na pewno nie było miło patrzeć Małgosi jak podkreślono tym show pozycję Wojewódzkiego w stacji.

 

Zobacz “wielkie wejście” Wojewódzkiego:

https://www.instagram.com/p/BekoINClQj_/?taken-by=magazyngala

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *