30 września 2023

Ta dziewczyna BYŁA JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH GWIAZD IDOLA! Dzisiaj to już DOJRZAŁA KOBIETA! Bardzo się zmieniła przez 15 lat? Zobacz zdjęcia!

Zaczynała od śpiewania w chórkach polskich gwiazd, chociażby Natalii Kukulskiej. Później wzięła udział w “Szansie na sukces”, którą wygrała w odcinku z Edytą Górniak. Pojawiła się w drugiej edycji “Idola” i była typowana na zwyciężczynię. O kim mowa?

 

Oczywiście o Hani Stach, która jak pamiętacie, będąc w odcinkach na żywo – zrezygnowała z udziału w konkursie z powodów zdrowotnych. Wkrótce po tym nagrała pierwszą solową płytę “Hania Stach”. Wzięła też udział w polskich eliminacjach do Eurowizji w 2007 roku, ale niestety przegrała i zajęła drugie miejsce. Na koncie ma jeszcze jedną płytę “Modę”.

 

Dzisiaj Hania ma 36 lat i po zdjęciach na Instagramie widać, że ciągle koncertuje. Nie ma jej na ściankach, ani w telewizji więc może naprawdę zajmuje się muzyką. Trochę szkoda, że o niej nie słyszymy, bo kiedyś zachwycała głosem.

 

Zauważcie, że z tych pierwszych edycji pamięta się o gwiazdach, które brały udział w “Idolu”, a kojarzycie kogoś z tej ostatniej, najnowszej edycji? My też nie.

Zobaczcie zdjęcia sprzed 15 lat i teraz, bardzo się zmieniła?

źródło: Instagram

KIEDYŚ:

TERAZ:

Dodaj komentarz