Słowianka Donatana prosi media o pomoc i szuka faceta, ponieważ od roku nie uprawiała seksu! Jacy mężczyźni mają szansę? (foto)

Kusząca Słowianka z teledysku Donatana ostatnio wystąpiła w rozbieranej sesji na koniu, a swoją urodą i ponętnymi kształtami wodzi na pokuszenie nie jednego faceta. Mimo tego, że jest piękną kobietą to ostatnio nie ma szczęścia do facetów. 27-latka prosi media o pomoc. Okazuje się, że Paula czuje się bardzo samotna i smutna, ponieważ odczuwa brak mężczyzny w swoim życiu. Wyznała, że nadszedł odpowiedni moment, by to przerwać.

 

“Wszystkie “kawaliery” pouciekały przede mną albo się chowają. Od roku nie uprawiałam seksu. Mam potrzeby, ale jak to się mówi: człowiek nie jest taki, żeby sam sobie z tym nie poradził .”

Jakie warunki trzeba spełnić by skraść serce pięknej modelki?  Jedno jest pewne, niscy faceci nie mają najmniejszych szans. Tumala szuka przede wszystkim wysokich mężczyzn, choć może zrobić wyjątek dla niskiego przystojniaka, musi tylko odpowiednio zagadać. Według niej wymarzony partner to taki, który ma duże poczucie humoru, jest pozytywnie nastawiony do życia i szalony, ale nie tak jak ona.

 

Nie wspomniała jednak wszystkich cech, żeby nie zniechęcić potencjalnych kandydatów. Boi się, że przez to większość z nich odpadłaby na starcie. Pewnie jest jedno, śliczna Słowianka nie jest wybredna i szansę mają zarówno bruneci, rudzi i blondyni.

 

kp

źródła: se.pl, foto instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *