Siostry GODLEWSKIE zdradziły, że są gotowe na rozbieraną SESJE! Dziewczyny czekają na PROPOZYCJE i stawiają jeden WARUNEK! (foto)

Siostry Godlewskie mają kolejne marzenie, które pragną zrealizować. Dziewczyny zdradziły, że są gotowe na udział w rozbieranej sesji w magazynie dla panów! W zasadzie, to już zapowiedziały, że do tego dojdzie, jednak póki co czekają na propozycję. Małgosia i Esmeralda nie wstydzą się swoich ciał i są z nich zadowolone, ponadto zdradziły, że nagie fotki, które widziałoby tysiące mężczyzn w Polsce byłyby dla nich ciekawym doświadczeniem.

 

 

Swoimi spostrzeżeniami na ten temat dzielą się bardzo otwarcie i uważają go za coś normalnego. Esmeralda wyznała, że nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała, jednak są pewne granice smaku, których nie wolno przekroczyć. Celebrytka uważa, że powinna być to sesja niezwykle zmysłowa z delikatną nagością, zrobiona z klasą. 25-latka nie chce być postrzegana za osobę wulgarną dlatego nie dałaby się namówić na wyuzdane fotki.

 

Podobnego zdania co siostra jest Małgorzata, dla której ludzkie ciało nie jest niczym obcym, ponieważ na co dzień pracuje jako pielęgniarka w jednym z warszawskich szpitali. Gwiazdka przyznała, że bardzo chętnie wzięłaby udział w takiej sesji  i jest przekonana, że wkrótce posypią się propozycje. Dziewczyny, co widać po ich Instagramowych profilach nie mają problemu z pokazywaniem własnego ciała.

 

 

źródła: eska.pl, foto instagram,com, youtube.com

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *