25 września 2023

Siostry Godlewskie krzyczą, że łapią “Karpa na święta” i dają ŻENUJĄCE SHOW w hipermarkecie. “Złowi nam PAN, a MY GO POCAŁUJEMY!” (wideo)

Siostry Godlewskie po raz kolejny udowodniły, że nie mają “hamulców” i mimo fali hejtu ze strony Internautów brną w żenadę. Wychodzi na to, że znalazły sobie nowy sposób na życie. Tym razem pojawiły się w jednym z hipermarketów, gdzie przed wieloma klientami dały popis głupoty i bezmyślności.

 

 

Kobiety najpierw zaczęły śpiewać swój hitowy cover “Pada śnieg” Edyty Górniak, a później chciały złapać karpia na Wigilię krzycząc przy tym na cały sklep “łapiemy karpa”. Dziewczyny szukały wymarzonej ryby i sprawdzały czy woda jest “ciepła” Esmeralda mokrymi rękami pocierała sobie nawet dekolt.

 

 

Jakby tego było zaczepiły chłopaka, którego poprosiły o to, by wyciągnął im rybę. Młody mężczyzna był wyraźnie speszony całą sytuacją i tym, że jest nagrywany. Internauci znów dostali powód do tego, by pisać o nich źle i w pełni to wykorzystują. Film wyświetliło ponad 104 000 osób i bardzo wiele z nich zostawiło pod nim komentarz. Ludzie nie kryją oburzenia, że słynne siostry mają wielkie parcie na szkło i robią wszystko, by na siłę zaistnieć w sieci.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4Nn70idvycg

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz