Lewandowska podsumowuje transfer Roberta: “Emocje powoli opadają i…”

Transfer Roberta Lewandowskiego stał się faktem i słynny piłkarz przechodzi z Bayernem Monachium do FC Barcelona.

Dla Roberta Lewandowskiego to nie tylko zmiana klubowych barw, ale też znacząca życiowa zmiana. Do tej pory on i jego rodzina mieszkali w Monachium i mieszkali w willi, którą kupili za 10 mln. euro. Teraz przyjdzie im porzucić dotychczasowe życie i przeprowadzić się do nowego domu.

 

https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

 

W tym też kontekście do sprawy odniosła się Anna Lewandowska. Żona piłkarza jest świadoma znaczących zmian, jakie ich czekają. Jednak z jej wpisu przebija nostalgia:

 

Emocje powoli opadają i przychodzi zrozumienie jak duża zmiana jest przed naszą rodziną. Jestem wdzięczna za wszystko co spotkało nas w ostatnich latach. Monachium było naszym domem, miejscem w którym urodziły i wychowywały się nasze dziewczynki. Tam nawiązaliśmy wiele przyjaźni i przeżyliśmy wiele wspaniałych momentów. Na pożegnania jeszcze przyjdzie czas, ale wiem, że zawsze będzie to dla nas ważne miejsce i wyjątkowy etap życia.

 

Trenerka pociesza się jednak, że najważniejsze jest to, że jako rodzina nadal są razem ze sobą:

 

Jednak dom jest tam gdzie jesteśmy razem. Rozpoczynamy nową ekscytującą przygodę i wiem, że jak zawsze będe mogła liczyć na Wasze wsparcie. Przed nami nowy rozdział! 🤍

– pociesza się Lewandowska.

 

Internauci życzyli Lewandowskim powodzenia i pisali, że zmiany tego typu są tylko na dobre.

 

https://www.instagram.com/p/CgH9ThxIvzV/

 

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.