Rekiny rozszarpały delfina na oczach wczasowiczów! (Wideo!)

Rekiny rozszarpały delfina na oczach wczasowiczów! (Wideo!)

W amerykańskim stanie New Jersey rekiny rozerwały rannego delfina na kawałki na oczach wczasowiczów – informuje New York Post. Wstrząsające nagranie zostało opublikowane w serwisie internetowym YouTube, gdzie obejrzano je już prawie 300 tysięcy razy.

Brutalny atak białych rekinów

Przed tygodniem w amerykańskim stanie New Jersey doszło do wstrząsających scen, które rozegrały się na jednej z tamtejszych plaż. Do incydentu doszło 16 lipca. Był wczesny ranek i plażą spacerowali już pierwsi wczasowicze. W pewnym momencie tuż przy brzegu doszło do niezwykle brutalnych scen z udziałem rekinów białych i delfina.

Ludzie byli w szoku

Przechadzający się plażą ludzie oniemieli widząc, jak ranny delfin zostaje rozerwany na strzępy przez grupę agresywnych białych rekinów. Tuż przy brzegu widać było płetwy grzbietowe drapieżnych ryb, które pływały w zakrwawionej wodzie.

Jak do tego doszło?

Według niektórych doniesień, delfin został zraniony przez śrubę łodzi. Jego krew dostała się do wody i przyciągnęła głodne rekiny.

„Musicie pamiętać, że Matka Natura nie działa, jak Disney”.

„To się stało na 105 ulicy na plaży Brants lbi. Ten delfin został zraniony przez śmigło łodzi i krwawił w wodzie, po czym wyrzuciło go w kierunku brzegu, więc nie miał szans na przeżycie i było wiadomo, że na pewno umrze”.

„Ktokolwiek nagrał ten film, musi nauczyć się obsługi aparatu! Będąc w stanie sfilmować tak epicki atak, ta osoba decyduje się sfilmować piasek i fale” – skomentowali wideo użytkownicy YouTube’a.

Zobaczcie to na własne oczy!

Źródło: NYP

Zdjęcie: Pixabay