Prasa nie nadąża za INTERNETEM! W sieci gwiazdy szaleją,a tradycyjne tabloidy milczą… Czy to początek końca drukowanych tabloidów?

Święta, święta i po świętach jak mawia klasyk… Jednak świątecznej przerwy nie zrobiły sobie gwiazdy! To właśnie wtedy ich Instagramy, Facebooki i inne konta na portalach społecznościowy pękały w szwach od prywatnych, klimatycznych, świątecznych zdjęć! Co więcej od razu mogliśmy się dowiedzieć o samochodzie, którym Doda sprezentowała rodzicom pod choinką, czy dziwnym upominku Magdy Gessler…

Po świętach kupujemy plotkarskie czasopisma, a tam… cisza. Redakcje nie miały szans napisać o tym, co działo się w święta, a numer trzeba było wydać.

 

Plotki to specyficzne newsy, które bardzo szybko okrążają “świat”, najnowsze wydania widać, że były złożone przed świętami i są wypełnione “bezpiecznymi tytułami” – trochę Harrego z narzeczoną, trochę Lewandowskich, gdzieś wywiad z Barbarą Kurdej – Szatan, to znowu Gortat na okładce… Tylko, że te informacje są nieco przeterminowane…

 

Internet nie traci czasu, publikuje coś od razu, nie musi czekać na “datę”. Jego deadline jest wtedy, kiedy za dużo tej samej informacji pojawi się u konkurencji – kto pierwszy, ten wygrywa. My uwielbiamy “tradycyjne” tabloidy, kontakt z papierem i mamy nadzieję, że te wydania to wszystko przez “przerwę świąteczną”, bo przecież prasę tworzą ludzie, a oni też mają prawo po prostu odpocząć i świętować bez gwiazd.

 

Zapraszamy na nasz przegląd prasy:

źródło: youtube.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *