Pierwszy komentarz Marzeny Rogalskiej po odejściu z TVP. Nie spodziewała się takiej reakcji!

Pierwszy komentarz Marzeny Rogalskiej po odejściu z TVP. Nie spodziewała się takiej reakcji!

Trzy dni temu Marzena Rogalska poinformowała o swoim odejściu z Telewizji Polskiej. Dla wielu osób była to szokująca wiadomość.

Po pierwsze, Marzena Rogalska wiele lat pracowała w publicznej telewizji – zaczęła od krakowskiego oddziału TVP w 1995 roku. Po drugie, była jedną z najbardziej popularnych prezenterek tej stacji i ulubioną – z Tomaszem Kammel – prowadzącą „Pytanie na Śniadanie”. Mimo to, zdecydowała się odejść z „reżimowej” – jak mówią niektórzy telewizji [więcej na ten temat tutaj].

 

https://www.instagram.com/marzena_rogalska/

 

O swojej decyzji Rogalska poinformowała trzy dni temu. Dziś zamieściła pierwszy od odejścia z TVP wpis. Dziennikarka komentuje zachowanie swoich fanów. Nie spodziewała się takiej pozytywnej i wpierającej reakcji!

 

Drodzy, dziękuję za wsparcie i dobrą energię. Jej ogrom przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Próbuję od wtorku odpisać na każdy sms, mail i każdy komentarz ❤️

 

Zamieściła też cytat pochodzący z jej własnej książki:

 

Twój los jest w Twoich rękach.

Nie dopuść, aby ktokolwiek decydował za Ciebie.

 

Wydawnictwo książek Marzeny opracowało go w formie grafiki:

 

Jak przeczytałam drugi uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie ❤️ Ten cytat zamieszczam dzisiaj i dalej nadrabiam zaległości w odpisywaniu.

 

Jak więc widać, odezw na decyzję dziennikarki jest pozytywny. Ciekawe, jakie Marzena ma dalsze plany zawodowe? Jak na razie tego nie zdradziła.

 

Zobacz też: TVP Kobieta. Zobacz oryginalny spot i parodię Klubu Komediowego! (VIDEO)