25 września 2023

PIASEK W KOŃCU SIĘ PRZYZNAŁ! Od dłuższego czasu jego fani się domyślali, ale NARESZCIE PIOSENKARZ SAM SIĘ OKREŚLIŁ!

Andrzej Piaseczny to jeden z ulubionych polskich piosenkarzy. Trzeba przyznać, że jest wyjątkowo powściągliwą gwiazdą, która o swojej prywacie wcale nie mówi. Od lat fani muszą się domyślać różnych rzeczy o Andrzeju… Jedną będą mieć z głowy, bo piosenkarz zabrał głos!

 

Wielu o tym mówiło, ale nikt nie śmiał zapytać Piaska prosto w twarz. Rzucało się to szczególnie w telewizji, kiedy się uśmiechnął. Jego śnieżnobiały uśmiech raził po oczach. Wystarczyło obejrzeć stare nagrania by się przekonać, że takie nieskazitelny uśmiech nie towarzyszył mu od zawsze. Piosenkarz zdecydował się na dosyć drastyczne wybielenie, ale już nie zamierza tego dłużej ukrywać, potwierdził to na łamach “Party”:

 

“Gdybym próbował teraz mówić, że nie zrobiłem sobie zębów, to chyba byłbym niespełna rozumu. Tak, zrobiłem i myślę, że jest to kwestia dbałości o moich odbiorców. Wychodząc na scenę, jestem zobowiązany być na wyższym stopniu, dobrze się pokazać, dobrze wyglądać. A jestem już w takim wieku, w którym zajmowanie się sobą nie jest żadnym wstydem”.

 

Trzeba przyznać piosenkarzowi rację, jego wygląd to również jego marka. Można się spierać, że nieco przesadził z tą bielą i mógł wybielić uśmiech nieco naturalniej, ale kto artyście zabroni. Widocznie takim uśmiechem chciał nas zaszczycać!

 

Jedna tajemnica rozwiązana, ale zapewne jego fani czekają na wyjaśnienie jego bardziej prywatnych spraw. Na komentarz, co do zębów trzeba było trochę poczekać, więc większe deklarację wymagają zapewne większej cierpliwości …

 

Podoba Ci się uśmiech Piaska, czy raczej wywołuje Twój śmiech?

 

źródło: Party, instagram.com

 

 

 

One thought on “PIASEK W KOŃCU SIĘ PRZYZNAŁ! Od dłuższego czasu jego fani się domyślali, ale NARESZCIE PIOSENKARZ SAM SIĘ OKREŚLIŁ!

Dodaj komentarz