„Owsik koncertowo strzyże głupie barany” (VIDEO)

„Owsik koncertowo strzyże głupie barany” (VIDEO)

Każdego roku miliony Polaków biorą udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Osoby publiczne przekazują różne przedmioty na aukcje. Zwykli obywatele wrzucają pieniądze do puszek lub biorą udział we wspomnianych licytacjach. Szczególnie, że niektóre z nich są bardzo interesujące, jak choćby to Ferrari (tutaj).

 

Jednak w tym roku, część z nas powinna się poważnie zastanowić nad tym, czy wrzucać choćby symboliczną złotówkę do puszki WOŚP.

Wydaje się bowiem, że akcja ma na celu ratowanie życia i zdrowia. Tymczasem Jurek Owsiak uznał, że wystąpi ponad podziałami i przyjął wsparcie Strajku Kobiet.

 

Dziękujemy #StrajkKobiet za maila ze wsparcie. Strajk Kobiet w sobotę i w niedzielę gra z orkiestrą. Nie dajmy się podzielić.

– pisał Owsiak na Twitterze.

 

 

Zatem inicjatywa dotycząca ratowania zdrowia i życia przyjęła wsparcie od Strajku Kobiet, które jest za zabijaniem(!). Co więcej, jedna z aukcji WOŚP dotyczy sukienki – symbolu tego właśnie Strajku (zobacz tutaj).

Wygląda więc na to, że „Orkiestra” stała się tworem mocno schizofrenicznym. Bardzo dobrze zilustrowała to artystka, Barbara Piela, która przygotowała filmik z figurką – Jerzym Owsiakiem. Jurek strzyże owieczki (z pieniędzy). Co prawda owieczka nosi symbol błyskawicy, ale to nic nie szkodzi. Zaraz przecież dostanie serduszko od WOŚP!

 

Pod tym nagraniem czytamy:

 

Owsik koncertowo strzyże głupie barany.

 

Może i nie jestem „w temacie”, ale gdyby to Państwo się tym zajmowało, to ile % by zostało dla tych co zbierają? Podejrzewam, że proporcje byłyby odwrotne. I dlaczego w ogóle się tym nie zajmuje?

 

No ja cię nie mogę, majstersztyk na najwyższym poziomie,Dłoń pokazująca OKpani jest nie powtarzalna! On tak od dawna goli , niestety sami oddają się w jego ręce, nie chwaląc się, jestem dumna ze swojej rodziny no i troszkę z siebie, jest wiele innych form pomocy które wybieramy!

 

Basienko,kreatywnie ustrzelilas jednym strzalem strzyzacego i owce.You are the best…

 

Jak widać, nie wszyscy są gotowi sprzedać duszę za serduszko od WOŚP.

 

>>>„Uciekaj, niedźwiedź cię goni!” Niesamowite nagranie z Rumunii! (VIDEO)