28 września 2023

Maćka Musiała pochłonęło STUDENCKIE ŻYCIE?! Dwie dziewczyny w sypialni to nie za dużo? Zobacz zdjęcie!

Maciej Musiał studiuje aktorstwo i słusznie, bo z przyjemnością się go ogląda. Nie zdobywa wykształcenia byle gdzie, bo na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Studia to magiczny czas, kiedy młody człowiek ma okazję “się wyszumieć”…kobiety, taniec, wino, śpiew. Korzysta z tego i Maciek, co widać na jego ostatnim zdjęciu – on w szlafroczku i dwie dziewczyny obok również…co tam musiało się dziać!?

 

Oj musiało, musiało, bo sztuka Gombrowicza, to nie łatwe zadanie. A do tego okazuje się, że to na nim opiera się egzamin Musiała w szkole teatralnej. Zdjęcie wstawione przez studenta aktorstwa to kadr z jego “spektaklu egzaminacyjnego”. Mamy nadzieję, że dobrze mu poszło, bo przyznajcie pasuje do “sceny”. Warto też zwrócić na cytat z “Ferdydurki”, który jest opisem do zdjęcia…trochę to opis aktualnej rzeczywistości… Gombrowicz –  to był dopiero wizjoner, zawsze aktualny i ponadczasowy!

 

Bo nie ma ucieczki przed gębą, jak tylko w inną gębę. A przed człowiekiem schować się można tylko w objęcia innego człowieka. Przed pupą nie ma zaś w ogóle ucieczki! #egzamin#gombrowicz #mlodziakowie #łydki #łydki#łydki

 

Kto wie, być może kiedyś Musiał będzie wielkim aktorem, który zaczął od “Rodzinki pl” jako anegdotka? Zobaczymy – my mu mocno kibicujemy!

 

Zobacz zdjęcie:

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz