“M jak miłość” nie będzie już TAKIE SAMO… Produkcja nie może się pogodzić z jego śmiercią! Kolejne smutne doniesienia z planu serialu.

“M jak miłość” to serial, który można powiedzieć, że wypracował już swoją markę. Chociaż od pierwszych odcinków wiele się zmieniło – fabuła, obsada, reżyserzy to są elementy, które się nie zmieniały.

 

Niestety serial musi się zmierzyć z kolejną śmiercią osoby, która tworzyła ten serial. Był to człowiek dzięki, który dosłownie tworzył klimat i atmosferę w serialu. To dzięki niemu serial był dla nas wiarydogodny i taki “nasz”.

 

Na stronie swiatseriali.pl widnieje informacja, że zmarł Jerzy Jakimiak. Nic nie mówi to nazwisko? A to on był odpowiedzialny za rekwizyty i scenografię planu “M jak miłość”. To on urządzał wnętrza, które były tłem do wszystkich wydarzeń, jakie doznali nasi ulubieni bohaterowie. Był głównym rekwizytorem w “M jak miłość” aż przez 18 lat!

 

Twórcy serialu również pożegnali swojego pracownika i przyjaciela:

 

“Z głębokim żalem żegnamy naszego serdecznego kolegę, rekwizytora, Jerzego Jakimiaka. Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia. Producent, scenarzyści”.

 

Każdy z nas widzi tylko tych, co grają na pierwszym planie, a nikt nie zastanawia się ilu ludzi stoi za nim, aby wszystko wyglądało jak należy. Przecież film nie tworzą tylko aktorzy, ale i dźwięk, scenografia, oświetlenie, rekwizyty… Ci co są niewidzialni na ekranie stają się niewidzialni dla ludzi, a bez nich nic nie wyglądałoby tak jak wygląda. O ich ciężkiej pracy się zapomina…

 

jerzy jakimiak

źródło: instagram.com, swiatseriali.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *