30 września 2023

Ku zaskoczeniu RODZICÓW i lekarzy CHŁOPIEC URODZIŁ się z nietypowym kolorem włosów! Dziś mały BENCE ma dwa lata, a jego WŁOSY wyglądają (…) (foto)

Mały Bence przez wielu został już nazwany niezwykłym dzieckiem, wszystko przez nietypowy kolor włosów. W porównaniu do swoich rodziców, oboje mają ciemny kolor, chłopiec urodził się z bardzo jasnymi, wręcz białymi włosami i wcale nie jest Albinosem. Maluch przyszedł na świat w 2015 roku i wzbudził nie lada sensację wśród personelu szpitala, lekarza, który odbierał poród i samych rodziców.

 

 

Badania przeprowadzone po narodzinach obaliły tezę o albinizmie, ponieważ ilość pigmentu w jego tęczówkach okazała się prawidłowa. Lekarz stwierdził wówczas, że rodzice nie powinni się martwić, ponieważ za kilka lat włosy ich synka ściemnieją i jest to naturalna kolej rzeczy. Bence był pupilkiem personelu szpitala, w którym przyszedł na świat, a położne nazywały go “Księciem”. Wiele z nich nigdy nie widziało tak niezwykłego maleństwa.

Od narodzin małego Węgra minęły już dwa lata, a chłopczyk nadal ma mlecznobiałą czuprynkę. Mimo to wygląda przeuroczo, a rodzice bardzo go kochają. Bence podczas spacerów z mamą i tatą wzbudza ogromne zainteresowanie wśród przechodniów. Ludzie pokochali kolor jego włosów, a małżeństwo nie kryje radości z faktu, iż ich dziecko jest tak wyjątkowe.

 

źródła: thesun.co.uk, foto youtube.com

Dodaj komentarz