Kolejna GWIAZDA “M jak MIŁOŚĆ” znika z obsady SERIALU! Aktorka zrezygnowała ze względu na swoje DZIECI!

„M jak Miłość” od wielu długich lat należy do ścisłej czołówki najchętniej oglądanych seriali w TV. Produkcja przyciąga przed ekrany telewizorów miliony Polaków i można by rzec, że oglądają go wszystkie pokolenia, od dziadków po wnuki. W ostatnim sezonie scenarzyści zrobili wszystko, by widzowie nie mieli powodów do narzekań, ponieważ wiele się działo. Zaskakujące zwroty akcji, rozstania, wielkie miłości i dramaty ulubionych bohaterów to idealny sposób na trzymający w napięciu serial.

 

 

 

 

Jak w każdym serialu z długoletnim stażem jedni bohaterowie odchodzą, inni ich zastępują. Jednak są postacie, które trudno zastąpić, a ich odejście jest ogromnym ciosem dla fanów. Widzowie „M jak Miłość” przeżyli już kilka bolesnych rozstań, odejście Małgorzaty Kożuchowskiej i Kacpra Kuszewskiego, czy  śmierć Witolda Pyrkosza należą do tych, które odbiły się szerokim echem i nawet ci, którzy nigdy nie oglądali produkcji TVP o tym słyszeli.

 

 

Według najnowszych informacji kolejną osobą, która opuści obsadę “M jak Miłość” będzie Tamara Arciuch. Mimo faktu, iż aktorka po długich miesiącach przerwy pojawiła się na planie produkcji to jednak tym razem będzie ona zdecydowanie dłuższa. O swojej decyzji poinformowała fanów na Instagramie. Aktorka ogłosiła, że robi to dla swojej córeczki i synów.

 

fot.instagram.com

 

 

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *