2 października 2023

TO JUŻ KONIEC GANGU ŚWIEŻAKÓW 2! Nie uwierzysz ILE MASKOTEK trafiło do domu POLAKÓW i który Świeżak podbił serca dzieci!

Akcja “Gang Świeżaków” to jedna z najbardziej spektakularnych akcji organizowanych przez Biedronkę. Żadna inna promocja nie wiązała się z takimi towarzyszącymi emocjami – komentarze w internecie, kłótnie przy kasach, kradzież naklejek.

Sensacji przy okazji kolekcjonowaniu pluszaków nie brakowało, ale promocja zbliża się już  ku końcowi.

 

Do 3 grudnia można jeszcze odbierać darmowe Świeżaki za uzyskaną ilość naklejek. Do wyboru są cztery rodzaje wielkich i sześć mniejszych propozycji pluszowych warzyw i owoców.

 

“Biedronka” rozdała już ponad 6 milionów Świeżaków! Z czego ponad 60% to te duże maskotki. Najchętniej, bo ponad 1 100 000 Borówek Basi trafiło do polskich domów. Na drugim miejscu jest Rzodkiewka Żaneta, a na trzecim Kalafior Krzyś. Z mniejszych pluszaków to Truskaweczka Tosia zdobywa pierwsze miejsce.

 

“Gang Świeżaków 2” to akcja, która oprócz zabawy i promocji “Biedronki”, pomogła Caritas Polska, której to dyskont przekazał ponad 700 000 złotych na rzecz potrzebujących.

 

Oczywiście najważniejsze było, aby dzieci zachęcić do spożywania owoców i warzyw.

To się udało! Macie Borówkę Basię?

źródło: YouTube.pl, fakt.pl

 

Dodaj komentarz