28 września 2023
nowy chłopak Agnieszki Kaczorowskiej

AGNIESZKA KACZOROWSKA ZDRADZAŁA poprzedniego chłopaka?! Już ma nowego i to jakie CIACHO! Nieco przerażające, gdzie ich znajduje! Zobacz zdjęcia!

Jeszcze niedawno pisaliśmy o rozstaniu Agnieszki Kaczorowskiej z byłym partnerem z którym rozstała się po roku. Ponoć powodem miał być napięty grafik tancerki, która nie miała czasu dla Maćka Zadykowicza. Najwyraźniej to były tylko oficjalne przyczyny, bo Kaczorowska już ma nowego chłopaka! Jakoś podejrzanie szybko…

Zobacz:

Agnieszka KACZOROWSKA przeżywa OSOBISTY DRAMAT! Rzuciła się w wir pracy, aby zapomnieć o bólu?

 

Nowy ukochany nazywa się Maciej Pela i pracuje w szkole Agnieszki! Co więcej pracował w niej również  jej eks Maciek, który po rozstaniu rzucił to zajęcie i wrócił do rodzinnego miasta. Teraz ma to sens. Skoro Agnieszka romansowała z Pelą i dowiedział się o tym Zadykowicz to we trójkę było już za ciasno.

 

 

Można pomyśleć, że Agnieszka działała na “dwa fronty”, bo między rozstaniem, a nowym związkiem nie ma przerwy. Może być też tak, że Agnieszka zauważyła, ze stary związek się wypalił, a widzi potencjał w nowym, więc po co oszukiwać siebie i Zadykowicza?

 

Agnieszka bardzo chroniła do tej pory swoje życie prywatne i nie publikowała zdjęć ze swoimi partnerami. Nowy ukochany nie ma z tym problemów i to właśnie dzięki jego Instagramowi media dowiedziały się o jego relacji z Kaczorowską. To trochę niezręczna sytuacja, kiedy “szefowa” to również partnerka…

 

 

Niebawem zaczyna się kolejna edycja “Tańca z gwiazdami” – ciekawe czy nowy partner będzie kibicował swojej szefowej, znaczy się dziewczynie z kulis. Obiektywnie mówiąc – nowy Maciek Agnieszki to ciacho! A zdjęcie bez koszulki….

 

 

Zobaczcie sami:

 

źródło: instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz