Download aplikasi MSTOTO situs slot gacor raja maxwin terpercaya Mstoto situs toto togel slot gacor kemenangan terbesar hari ini Bocoran link slot gacor anti rungkad dengan rtp live tertinggi Situs toto slot gacor 4D dengan peluang jp terbesar hari ini

Link togel resmi terbaik dan slot gacor malam ini MSTOTO

Situs slot gacor SLOT777 dengan provider Slot88 maxwin

Zmasakrowała piosenkę Krawczyka? Fani bronią Edyty Górniak! (VIDEO)

„Jak przeżyć wszystko jeszcze raz – the best of Krzysztof Krawczyk” to koncert jaki miał miejsce 30 maja 2021 r. w Opolu.

Przeboje Krzysztofa Krawczyka zaśpiewali między innymi Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Krzysztof Kiljański, Kajra i Sławomir.

 

screen youtube/MUSIC DISC

 

Edyta Górniak wykonała piosenkę pt. “Trudno tak”, a po jej występie pojawiły się komentarze, że “zamasakrowała” i “przekombinowała” ten utwór.

 

I faktycznie gwiazda początek wykonała spokojnie i nostalgicznie. W dalszej części pojawiły się wstawki słowne, a na koniec Edyta śpiewa mocnym głosem, co niektórzy nazwali “krzykami”.

Tym samym osoby przywiązane do wcześniejszej wersji utworu “Trudno tak”, mogły być rozczarowane i stąd tak mocna krytyka. Tymczasem fani Edyty nie szczędzili jej komplementów:

 

Niesamowite wykonanie, dziękujemy za ten występ Edi 🤍

 

Wspaniałe wykonanie! 💜 Dziękujemy 🙏

 

Najbardziej wzruszający występ tego wieczoru…💗🥺Dziękuje!

 

To jest jest z wykonaniem piosenki Krzysztofa Krawczyka przez Edytę Górniak – zmasakrowane czy wspaniałe?

Oceńcie sami – nagranie poniżej.

 

>>>15-letni Stanisław Rozenek uszył dla mamy marynarkę. Internauci gratulują talentu!

 

https://www.youtube.com/watch?v=uONLaZ9cMrA

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.